معایب درب ضد سرقت چینی

معايب درب ضد سرقت چيني

معايب درب ضد سرقت چيني :

تصویر معايب درب ضد سرقت چيني

معايب درب ضد سرقت چيني

 

از مهمترين معايب درب ضد سرقت چيني واردكنندگان آنها ميباشند كه در بيشتر موارد از درجه هاي كيفيتي پايين آن وارد كشور ميكنند و نه با كيفيت بالا. همانطور که میدانید تمامی اجناس چینی از نظر کیفیت ساخت به یک مدل تقسیم بندی نشده و هرکدام دارای چندین مدل از نظر کیفیت ساخت میباشند که متاسفانه واردکنندگان ایرانی معمولا برای سود بیشتر از محصولات درجه پایین چینی که قیمت پایین تری نیز دارند وارد کشور مینمایند.

كه ما اين مشكل را در قسمت نكاتي كه در هنگام خريد درب ضد سرقت بايد دانست به طور كامل به شما توضيحاتي داده ايم كه با رعايت آنها ميتوانيد با خيال آسوده يك درب ضد سرقت چيني با كيفيت بالا و داراي استانداردهاي روز جهاني را تهيه نماييد.

يكي ديگر از معايب درب ضد سرقت چيني ابزار و يراق آن ميباشد كه در مقابل با درب ضد سرقت ترك از كيفيت پايين تري برخوردار ميباشد. البته شایان ذکر است که یراق آلات درب ضد سرقت چینی نیز از نظر کیفیتی متنوع میباشد.

برای راهنمایی بیشتر شما عزیزان در بخش بررسی تفاوت انواع درب های ضد سرقت میتوانید محاسن و معایب تمامی درب ها را با یکدیگر مقایسه کنید تا به یک نتیجه کلی در این زمینه برسید و در صورت نیاز میتوانید با کارشناسان مربوطه تماس حاصل نموده و اطلاعات کافی در این خصوص کسب نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

19 − 2 =