مزایا درب ضد سرقت چینی

مزاياي درب ضد سرقت چيني

مزاياي درب ضد سرقت چيني :

علاوه بر امنيت بالاي درب ضد سرقت چيني در مقابل ورود غير مجاز ميتوان يكي از مزاياي درب ضد سرقت چيني را تنوع بسيار زياد آن در ساخت و توليد آن دانست كه داراي بالاترين تنوع در بين كشورهاي سازنده درب ضد سرقت است. اين تنوع علاوه بر تنوع فراوان در طرح و رنگ رويه درب ميباشد بلكه در مواد سازنده رويه درب و همچنين ابعاد و اندازه هاي لنگه درب نيز به وفور ديده ميشود.

يكي ديگر از مزاياي درب ضد سرقت چيني قيمت پايين تر آن نسب به ساير دربها مي باشد كه علاوه بر رعايت استانداردها از قيمت به مراتب پايين تري نيز برخوردار است.

استفاده از لولاهاي پنهان در ساخت درب ضد سرقت چيني به مراتب باعث امنيت هر چه بيشتر اين درب ها شده است به طوريكه كاملا غيرقابل اهرم نمودن ميباشند. همچنين ريگلاژ نمودن لولا ها در صورت نياز بسيار آسان ميباشد.

دارا بودن دو عدد كليد معروف به كليد هاي كارگري كه در زمان ساخت و ساز مورد استفاده قرار گرفته و مانع از بدست آوردن كليد هاي اصلي درب به افراد بيگانه ميشود.

بر روي درب هاي ضد سرقت چيني در بيشتر مدل ها به صورت فابريك يك چشمي و قفل شب بند و يك زنگ قرار داده شده است و نيازي به تهيه هركدام به صورت جداگانه نميباشد.

قفل شدن درب ضد سرقت به چهارچوب از چهار جهت به وسيله 13 زبانه كه خود گوياي امنيت بسيار بالاي آن ميباشد. شايان ذكر است در برخي از مدل ها تعداد زبانه ها بيشتر و يا كمتر ميباشد كه رايج ترين آنها همين 13 زبانه ميباشد كه در داخل سوراخ هايي كه در فريم انتظار تعبيه شده فرو رفته و مانع از هرگونه اهرم نمودن از چهارجهت ميشود.

در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر میتوانید با کارشناسان مربوطه تماس حاصل نموده و سوالات خود را مطرح نمایید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × سه =