قفل درب ضد سرقت

معرفی و فروش انواع قفل درب ضد سرقت

يكي از مهمترين و اركان اصلي در امينيت درب هاي ضد سرقت، قفل درب ضد سرقت ميباشد.

امروزه با پيشرفت تكنولوژي انواع بسيار گوناگوني از قفل ها ساخته و توليد شده اند كه بهترين شركت سازنده قفل هاي ضد سرقت در حال حاضر شركت كاله در تركيه ميباشد كه داراي بالاترين كيفيت از نظر ايمني و جنس و رعايت استانداردهاي روز جهاني در اين زمينه است.

قفل درب ضد سرقت يا همان قفل ضد سرقت امروزه ديگر تنها مانند گذشته به صورت كليدي ساخته و توليد نميشوند و امروزه انواع قفل هاي ضد سرقت هوشمند ساخته و توليد شده اند. در اين زمينه درب هاي ضد سرقت نيز كه وظيفه امنيت و محافظت از مكان ها را به عهده دارند از اين امر استفاده نموده و خود را مجهز به انواع قفل هاي هوشمند ضد سرقت نموده اند كه به قفل درب ضد سرقت مشهور ميباشند.

همانطور كه در بالا به آن اشاره نموديم قفل درب ضد سرقت در انواع گوناگوني ساخته و توليد ميشود كه در اين زمينه ميتوان به قفل درب ضد سرقت كليدي؛ قفل درب ضد سرقت هوشمند اثر انگشتي، قفل درب ضد سرقت هوشمند كارتي و قفل درب ضد سرقت از راه دور اشاره نمود كه اين قفل ها علاوه بر وظيفه قفل نمودن درب ضد سرقت وظايفي ديگري مانند ثبت ورود و خروج افراد، تعيين زمان براي ورود و خروج، مانع از ورود افراد در ساعت هاي خاص و موارد بسيار ديگري را نيز به عهده دارند كه در بخش هاي مربوطه به صورت كامل به آن پرداخته ايم.

شايان ذكر است قفل هاي ضد سرقت نصب شده در روي درب هاي ضد سرقت مانند قفل هاي معمولي تنها از يك زبانه براي قفل كردن درب در چهارچوب استفاده نميكنند و از زبانه هاي مختلف در چهار جهت به چهارچوب درب قفل ميشوند كه مانع از هرگونه اهرم نمودن ميشوند.

در زير انواع قفل درب ضد سرقت را براي شما عزيزان قرار داده ايم كه با ورود به هر بخش علاوه بر كسب اطلاعات كافي و جامع در خصوص انواع قفل ها ميتوانيد اقدام به سفارش قفل مورد نظر خود نماييد.

قفل كليدي درب ضد سرقت

عکس و تصویر قفل كليدي درب ضد سرقت

در اين بخش علاوه بر امكان خريد قفل كليدي درب ضد سرقت به معرفي كامل قفل كليدي و مزايا و معايب و  كاربردهاي آن پرداخته ايم.

قفل هوشمند اثرانگشتي درب ضد سرقت

عکس و تصویر قفل هوشمند اثر انگشتی درب ضد سرقت

در اين بخش علاوه بر امكان خريد انواع قفل هوشمند اثر انگشتي درب ضد سرقت به معرفي كامل قفل هوشمند اثرانگشتي و مزايا و كاربردهاي گوناگون آن پرداخته ايم.

قفل هوشمند كارتي درب ضد سرقت

عکس و تصویر قفل هوشمند کارتی درب ضد سرقت

در اين بخش علاوه بر امكان خريد انواع قفل هوشمند كارتي درب ضد سرقت به معرفي كامل قفل هوشمند كارتي و مزايا و معايب و كاربردهاي گوناگون آن پرداخته ايم.

قفل شب بند درب ضد سرقت

عکس و تصویر قفل شب بند درب ضد سرقت

در اين بخش علاوه بر امكان خريد انواع قفل شب بند درب ضد سرقت به معرفي كامل انواع قفل شب بند و توضیحات مربوط به هر کدام از آنها پرداخته ايم.

 

انواع درب ضد سرقت این مرکز دارای استاندرادهای روز جهانی میباشند.

فروش درب ضد سرقت به صورت نقد و اقساط با شرایط ویژه انچام میپذیرد.

با تنوع فراوان در طرح و رنگ و اندازه در خدمت شما عزیزان هستیم.

فروش انواع یراق آلات درب ضد سرقت با تنوع بسیار فراوان