سوالات متداول درب ضد سرقت

سوالات متداول درب ضد سرقت

سوالات متداول درب ضد سرقت

با توجه به اينكه بيشتر مشتريان عزيز در زمينه هاي مشابه ابهاماتي در خصوص درب ضد سرقت دارند بر آن شديم سوالات متداول درب ضد سرقت که برای شما عزیزان مطرح میشود را پاسخ دهيم:

درب ضد سرقت واقعا ضد سرقت است؟

معمولا اولين سوال مشتريان عزيز اين سوال ميباشد كه درب ضد سرقت واقعا و به معناي واقعي كلمه مانع از سرقت ميشود؟

ميتوان گفت در حدود 90 درصد اين امر صحت دارد و مانع از سرقت ميشود ولي به طور صد درصدي نميتوان در تمامي موارد آنرا ضد سرقت دانست.

درب ضد سرقت در مقابل دربهاي معمولي از ايمني بسيار بيشتر برخوردار است به اين معنا كه امكان اهرم كردن درب در بيشتر موارد غير ممكن است و همچنين به دليل استفاده از ورقه فولادي در داخل درب امكان شكستن درب وجود ندارد و همچنين بر خلاف درب هاي معمولي قفل استفاده شده در درب ضد سرقت بسيار ايمن بوده و به آساني قابل باز شدن نيست و همچنين بر خلاف درب هاي معمولي از يك زبانه در يك جهت چهارچوب براي قفل شدن در چهارچوب استفاده نميشود بلكه از چندين زبانه در چهار جهت در چهارچوب قفل ميشود.

يكي ديگر از مواردي كه ايمني درب ضد سرقت را افزايش ميدهد لولاي پنهان آن ميباشد كه غير قابل دسترسي است.

در ادامه بخش سوالات متداول درب ضد سرقت در خدمت شما عزیزان هستیم.

درب ضد سرقت را ميتوان جايگزين درب معمولي نمود؟

با توجه به سايز درب قبلي و درب ضد سرقت جديد ميتوان اينكار را نمود كه براي اين امر كارشناسان ما در محل حضور يافته و بعد از كارشناسي كردن محل نصب درب اقدامات لازم را انجام ميدهند.

شايان ذكر است در صورت نياز به تخريب با كمترين تخريب و در سريع ترين زمان ممكن اقدام به جايگزيني مينمايند.

تفاوت قفل درب ضد سرقت با قفل هاي معمولي چيست؟

قفل درب ضد سرقت داراي استانداردهاي روز جهاني از نظر امنيت و كيفيت ميباشد و به صورت هاي بسيار متنوع ساخته ميشود. اين قفل ها به صورت تك زبانه اي در چهارچوب قفل نميشوند بلكه از سه يا چهارطرف در چهارچوب قفل ميشوند.

قفل درب ضد سرقت امروزه به صورت قفل هاي كليدي و قفل هاي هوشمند با كارايي هاي بسيار متنوع ساخته و توليد ميشود.

شايان ذكر است بهترين نوع قفل و ايمن ترين قفل ها در حال حاضر قفل هاي ساخته شده توسط كشور تركيه ميباشد.

درب هاي ضد سرقت موجود در بازار ايران از چه كشورهايي است؟

در حال حاضر و در زمان نوشتن اين مطلب درب هاي ضد سرقت موجود در بازار ايران مربوط به كشورهاي چين و تركيه و همچنين ساخته شده توسط كشور عزيزمان ايران ميباشد.

درب ضد سرقت ساخته شده كدام كشور از كيفيت بهتري برخوردار است؟

براي پاسخ به اين سوال در ابتدا بايد ببينيم درب ضد سرقت مورد نظر ما در چه مكاني و به چه منظوري قرار است مورد استفاده قرار بگيرد و سپس با در نظر گرفتن استانداردهاي موجود در زمينه هاي مورد نظر خود اقدام به خريد درب ضد سرقت نماييم در بعضي موارد درب ضد سرقت ايراني ما را به خواسته خود ميرساند و در بعضي موارد درب هاي ساخته شده توسط كشور چين يا تركيه.

تمامي درب هاي ضد سرقت ضد حريق نيز ميباشند؟

خير. تمامي درب ها ضد حريق نميباشند و با توجه به نياز مشتريان ميتوان درب ضد سرقت را ضد حريق نيز ساخت.

تفاوت درب ضد سرقت با درب ضد سرقت حريق چيست؟

در زمان ساخت درب ضد سرقت ضد حريق در داخل آن و پشت هر دو رويه خارجي آن از سنگ پشم نسوز استفاده ميشود كه مانع از عبور آتش در ميان آن ميشود.

درب ضد سرقت عايق صوتي هست؟

بله درب ضد سرقت يك عايق صوتي بسيار خوب نيز به شمار مي آيد. علاوه بر عايق صوتي بودن به دليل استفاده از زوارهاي مخصوص در اطراف چهارچوب درب ضد سرقت در مقابل عبور گرد و غبار نيز مانع بسيار خوبي است.

لوازم جانبي درب ضد سرقت چه مواردي هستند؟

در پاسخ به اين سوال ميتوان به مواردي همچون چشمي درب، قفل شب بند و انواع قفل هاي هوشمند كارتي، اثر انگشتي و كنترل از راه دور و رمز دار اشاره نمود كه ميتوانند كارايي هاي همچون آمار ورود و خروج، تعيين زمان براي ورود و خروج و موارد بسيار ديگري را كه در بخش قفل هاي هوشمند به صورت كامل به آن پرداخته ايم را به درب ضد سرقت اضافه نمايند.

قفل هاي هوشمند در صورت رفتن برق غير فعال ميشوند؟

خير. قفل هاي هوشمند به دليل بالا بردن ايمني درب ساخته شده است كه استفاده از برق ساختمان عملا آن را بي ارزش مينمايد زيرا سارقان با قطع نمودن برق ميتوانند به آن نفوذ نمايند.

قفل هاي هوشمند داراي منبع تغذيه جداگانه ميباشند كه به صورت باطري هاي گوناگون ساخته ميشود و در داخل خود درب قرار ميگيرند و به صورت كاملا مجزا از برق ساختمان مورد استفاده قرار ميگيرند.

وزن درب ضد سرقت چقدر است؟

وزن درب هاي ضد سرقت با توجه به استفاده از ورق فولادي در داخل آن به مراتب بسيار سنگين تر از درب هاي معمولي ميباشد و معمولا با توجه به كشور سازنده آن و ضخامت ورق فولادي استفاده شده در آن از 60 كيلوگرم به بالا ميباشد.

با توجه به وزن بالاي درب ضد سرقت باز و بسته نمودن آن سخت نيست؟

خير. درب ضد سرقت بر خلاف درب هاي معمولي از دو لولا براي باز و بسته نمودن درب استفاده نمي نمايد و از لولاهاي مخصوص و قدرتمندي استفاده ميكند كه با توجه به نوع درب از سه لولا تا پنج لولا مورد استفاده قرار ميگيرد تا درب بسيار روان و آرام باز و بسته شود.

درب ضد سرقت داراي تنوع ميباشد؟

بله. درب ضد سرقت داراي تنوع بسيار زياد و فراوان در طرح و رنگ و اندازه ميباشد.

 

اميداواريم در بخش سوالات متداول درب ضد سرقت به شما عزيزان پاسخ درست و كاملي داده باشيم. در صورتيكه سوال شما عزيزان در بخش سوالات متداول درب ضد سرقت وجود نداشته و يا به صورت كامل پاسخ خود را دريافت ننموديد ميتوانيد با كارشناسان فروش ما تماس حاصل فرموده و سوالات خود را مطرح نماييد.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دوازده + 14 =