درب ضد سرقت ترک چیست

درب ضد سرقت ترک چیست

درب ضد سرقت ترک چیست

درب ضد سرقت ترک همانطور که از نامش پیداست ساخت کشور ترکیه میباشد. درب های ضد سرقت ترک را میتوان درب هایی با کیفیت بسیار بالا دانست. دلیل این امر نیز استفاده از اجناس بسیار با کیفیت در ساخت آنان دانست.

در ادامه مبحث درب ضد سرقت ترک چیست لازم است به نوع واردات اینگونه درب ها به داخل کشور عزیزمان ایران اشاره نماییم.درب های ضد سرقت ترک به دو روش وارد میشوند:

در روش اول درب ضد سرقت ترک به طور کامل ساخته و تولید شده و به صورت بسته بندی شده وارد ایران میشود که در همان زمان آماده نصب میباشد.

در روش دوم درب ضد سرقت به صورت قطعات جداگانه وارد ایران میشود و در ایران عملیات مونتاژ روی آنان صورت میپذیرد.

درب ضد سرقت ترک دارای تنوع فراوان در طرح و رنگ و اندازه میباشد و مناسب با هر سلیقه ای درب های تولید نموده است و با استفاده از اجناس با کیفیت در ساخت درب های ضد سرقت خود و رعایت استانداردهای روز جهانی دارای امنیت بسیار بالایی میباشد.

در ادامه مبحث درب ضد سرقت ترک چیست لازم است به این نکته اشاره نماییم که بهترین و ایمن ترین نوع قفل ضد سرقت در کل جهان که دارای بالاترین ایمنی و رعایت تمامی استانداردهای روز جهانی در این زمینه میباشد در کشور ترکیه ساخته میشود و شرکت سازنده این قفل ها در ترکیه شرکت کاله نام دارد که قفل های خود را به سرتاسر جهان صادر مینماید.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار − 3 =